Bezpłatny Program Bezpieczna Kobieta

W dniach 10.02-27.03.2020 roku w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu organizowany będzie program pn." Bezpieczna Kobieta" to kolejna dziesiąta edycja cieszącego się dużą popularnością programu dla Pań na terenie Powiatu Kaliskiego.

Organizatorem programu jest PWSZ w Kaliszu, KMP w Kaliszu oraz związki zawodowe Służby Więziennej.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują:

Rektor  PWSZ w Kaliszu dr  hab. n. med. Andrzej Wojtyła.

Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek

Przewodniczący Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Warszawie Czesław Tuła.

Patronat medialny: Ziemia Kaliska, Radio Centrum,  TV Telewizja Kalisz.

Program jest bezpłatny. Prowadzącymi zajęcia dydaktyczne są przedstawiciele nauki oraz doświadczeni funkcjonariusze służb mundurowych.

Dla wszystkich Pań biorących udział w programie wydane zostaną certyfikaty oraz ufundowany przez  Miasto Kalisz stosowany w samoobronie dozwolony prawem gaz pieprzowy.

Podczas realizacji programu prowadzone będą następujące  zajęcia:
samoobrona, pierwsza pomoc przedmedyczna, profilaktyka społeczna, przepisy prawne, psychologia, ruch drogowy, przestępstwa internetowe, fitness.

Grafik zajęć będzie dostępny w późniejszym terminie na stronach internetowych PWSZ w Kaliszu i KMP  w Kaliszu.
Szczegółowe informacje na plakacie.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 604 505 830

Zapraszamy do udziału