Włącz/wyłącz burger menu

Gospodarstwo turystyczne "Stajnia Czempisz" liczy 20 ha i polożone jest w malej wsi Czempisz, w gminie Brzeziny, niedaleko Kalisza w województwie Wielkopolskim. Okolica jest idealna dla pasjonatów wędkarstwa jak i dla grzybiarzy, ponadto okoliczny rezerwat lesny o powierzchni 16.3 ha "Olbina" oraz rezerwat florystyczny "Brzeziny" o powierzchni 4.81 ha to znakomite miejsce dla osób, które lubią rowerowe i pisze wycieczki po lesie. Rezerwaty oddalone sa od naszego Gospodarstwa Agroturystycznego o 150 m.

W ofercie agroturystycznej znajdziecie Panstwo równiez noclegi jak i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które odbywaja sie również w plenerze jak np. urodziny, imieniny, imprezy integracyjne czy tez spotkania firmowe oraz imprezy ceremonialne, tj. wesela, chrzty i komunie.

Szukajac noclegu w okolicach Brzezin warto skorzystać z  wysokiej klasy pokoi goscinnych, niezwykle komfortowych, każdy z oddzielną łazienką jak i możliwoscią dostawki.

Położenie: Czempisz 35, 62-874 Brzeziny

Obecnie gospodarstwo posiada cztery pokoje gościnne o wysokim standardzie:

  • pokój 4 osobowy z łazienką,
  • pokój 3 osobowy z łazienką,
  • dwa pokoje 2 osobowe w tym każdy z oddzielną łazienką,

 

Do każdego pokoju możliwe są dostawki.
Doba noclegowa zaczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00 następnego dnia.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto zawierającymi podatek Vat.

 

Zapewniane dla Państwa dyspozycji :
bezprzewodowy Internet, możliwość skorzystania z faxu, telewizję satelitarną, miejsce parkingowe na terenie gospodarstwa, system przeciwpożarowy, system alarmowy, pomieszczenie z lodówką.


Gospodarstwo jest przyjazne dzieciom. Przedszkolaków oraz młodzież szkolną zapraszamy do aktywnego kontaktu z przyrodą. Bliskie obcowanie z natura jest doskonałą metodą na przeprowadzenie interesującej lekcji biologii i rozszerzenia zainteresowań. Świeże powietrze, naturalne środowisko jest idealnym miejscem na wypoczynek i zabawę.

Najmłodszych zachęcamy do nauki jazdy konnej na lonży pod okiem instruktorów. Jazda konna wywiera pozytywny wpływ na ogólny rozwój dzieci, uelastycznia ciało, pomaga uniknąć wad postawy. Kontakt ze zwierzętami, wiedza o ich pielęgnacji i żywieniu to doskonały element wychowawczy.

Proponujemy tez pieczenie kiełbasek przy ognisku. Dzieci pomagają w przygotowaniach i zbieraniu gałęzi. To zawsze świetna zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych. Aby uatrakcyjnić porę zimową naszym milusińskim, zachęcamy do wspólnego lepienia bałwana.

Organizowane są rozmaite imprezy integracyjno-szkoleniowe w ciągu całego roku. Współpracujemy z renomowanymi firmami oferującymi niekonwencjonalne programy, formy budowania i motywowania zespołu oraz sporty z adrenaliną takie jak: paintball, quady, skoki spadochronowe, loty paralotniowe, kula sferyczna, loty balonem.

Dane kontaktowe: kontakt@stajniaczempisz.pl
tel. (062) 769 87 29, GSM 0 604 084 339
GSM 690930940

Powrót do góry