Włącz/wyłącz burger menu

Zielny Dworek Stajnia Czempisz to miejsce stworzone z pasji do natury, zdrowego jedzenia i błogiego relaksu. Jest miejscem w którym mogą państwo zorganizować swoje przyjęcie weselne lub okolicznościowe. Lokal dysponuje trzema salami, wyjątkową altaną oraz ogromną zieloną przestrzenią.

Obiekt usytuowany jest poza miastem w cichej , spokojne okolicy w sąsiedztwie lasów. Położony w południowej Wielkopolsce ok 21km od Kalisza, 34km od Ostrowa Wlkp. pomiędzy dwoma rezerwatami leśnymi w uroczej sielskiej okolicy. Mały ruch komunikacyjny powoduje że czas spędzony u nas nie jest czasem straconym. Zapewniamy komfort wypoczynku.

Kameralne położenie Zielnego Dworku czyni z niego obiekt idealny do organizacji wesel, rodzinnych przyjęć i firmowych bankietów, szkoleń oraz wielu innych wydarzeń dla których istotne jest by goście czuli się wygodnie i swobodnie. Wnętrza zaprojektowane są i wykonane tak , by Goście mogli spędzić miłe chwile podczas imprez rodzinnych czy spotkań biznesowych.

Obiekt dysponuje trzema salami, w których organizowane są duże przyjęcia jak i kameralne spotkania. Duży parking

i urocze otoczenie obiektu pozwalają organizować imprezy plenerowe.     

Wyjątkowa jest również doskonała kuchnia, która serwuje dania kuchni polskiej. Przygotowano menu tak by odpowiadało Państwa gustom kulinarnym oraz dopasowane było do odpowiednich okazji. Specjalnością są między innymi pierogi z serem, ze szpinakiem, kluski śląskie, kopytka, krem z białych warzyw dzięki którym otrzymano nagrody przyznawane przez Szlak Kulinarny. 

 

Kontakt:

tel: +48 62 769 87 29

+48 730 712 712

 

email: kontakt@stajniaczempisz.pl

 

Adres:

 

Czempisz 35

 

62-874 Brzeziny

 

 

   

Powrót do góry