Włącz/wyłącz burger menu

Informacja dot. nowego terminu Rajdu Rowerowego po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej – edycja II

Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska

W związku z niekorzystną pogodą w minioną niedzielę, Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej – edycja II odbędzie się w najbliższą sobotę, 3 października o godz. 10:00 spod Ratusza w Kaliszu. Bez zmian pozostał regulamin i zapisy poprzez ElektroniczneZapisy.pl, jednakże zmieniła się trasa rajdu. Szczegóły oraz nowa trasa w formie mapy dostępne są na stronie: http://sako-info.pl/aglomeracyjny-rajd-rowerowy-z-nowym-terminem-3-pazdziernika/

 

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Rajdzie, a nie zapisały się na Rajd w dn. 27.09.2020 r., proszone są o wcześniejszy przyjazd na miejsce startu (Ratusz w Kaliszu) celem zapisania – najlepiej ok. 9:30.

W razie pytań proszę o kontakt.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie!!

 

Pozdrawiam

 

Mateusz Walczak

Specjalista ds. wyboru projektów, monitoringu, sprawozdawczości i kontroli

 

tel. +48 62 5985237

Zobacz również

Powrót do góry