Włącz/wyłącz burger menu
zawodnicy z drużyny piłkarskiej na Turnieju Reiss Cup 2020

Zawodnicy z Brzezin na podium.

Brązowy medal Reiss Cup trafia do Brzezin!

W ubiegły weekend (7-8 listopada) na APR Arena Dębiec został rozegrany turniej Reiss Cup. Nie brakowało emocji i najwyższej rangi pokazu piłkarskich umiejętności! Trzecie miejsce zajęła drużyna z Brzezin. Dowiedz się więcej, jak przebiegała rywalizacja podopiecznych z naszego regionu.

Reiss Cup, czyli dawka emocji na cały weekend!

Do turnieju przystąpiło 12 lokalizacji Akademii. Rozgrywki budziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Najlepszą drużyną w tej kategorii okazało się Kępno, drugie miejsce zajęła ekipa z Kościana, a brązowy medal powędrował do Brzezin. Każda drużyna pokazała siłę charakteru i zaciętość na boisku.

Turniej Reiss Cup to niesamowity czas dla zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Cieszymy się, że w ubiegły weekend zawodnicy pokazali piękny futbol, rozegrany z myślą zasady fair play. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Brzezin, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń!

Zobacz również

Powrót do góry