Włącz/wyłącz burger menu
Zdjęcie zawiera zaproszenie na koncert Jazz w Odolanowie, który odbędzie się 23.10.2020 r. o godzinie 18:00, w kościele poewangelickim w Odolanowie. W programie standardy jazzowe m.in. Franka Sinatry. Duke'a Ellingtona, Richarda Rodgersa. Wstęp wolny

Zaproszenie na koncert “Jazz w Odolanowie” – 23.10.2020 r.

Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska realizuje projekt pn. „Muzyczna Aglomeracja, czyli kulturalny objazd inwestycyjny Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

W ramach projektu, 23 października o godz. 18:00 odbędzie się  niezwykły koncert pod hasłem „Jazz w Odolanowie”. Wydarzenie odbędzie się w sali kościoła poewangelickiego w Odolanowie, przy placu Kościuszki, który został zrewitalizowany dzięki środkom Strategii  Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla rozwoju Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

23 października 2020 r. do Odolanowa przyjedzie kwartet jazzowy, którego liderem jest absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego pianista Mateusz Kaczmarek, muzyk pochodzący z Powiatu Kaliskiego. W programie koncertu znajdą się standardy jazzowe autorstwa m.in. Franka Sinatry, Duke’a Ellingtona, Richarda Rodgersa.

Wstęp wolny – obowiązują bezpłatne zaproszenia do odbioru od 14 października br. w Biurze Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska w Kaliszu, ul. Chopina 20-22 oraz w Odolanowskim Domu Kultury w Odolanowie, ul. Bartosza 7. Liczba miejsc ograniczona.

Wystąpi zespół w składzie:
Mateusz Kaczmarek – fortepian
Kuba Luboiński – wokal i saksofon
Michał Kuźnicki – kontrabas
Kuba Lechki – perkusja

Podczas koncertu obowiązują aktualne przepisy i wytyczne sanitarne.

 Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Odolanowski Dom Kultury. Koncert współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz budżetu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska w ramach Projektu „Muzyczna Aglomeracja, czyli kulturalny objazd inwestycyjny Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

 

Zobacz również

Powrót do góry