Logo wyszukiwarki stron www

Nowa strona internetowa gminy Brzeziny

Miło jest nam powitać Państwa w nowej odsłonie strony internetowej Gminy Brzeziny.

Mamy nadzieję, że wprowadzone w odświeżonej wersji naszego serwisu zmiany spotkają się z Państwa zainteresowaniem i przychylnym odbiorem. Obecnie strona nie zawiera jeszcze kompletu docelowych informacji, jednak w najbliższym czasie będą Państwo mogli zapoznać się z pełnym materiałem dotyczącym naszej Gminy.

Zmiany, które wprowadziliśmy mają za zadanie przystosować zarówno treść jak i sam interfejs graficzny strony do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także umożliwić jej łatwiejszą obsługę na urządzeniach mobilnych.

Prace nad udoskonaleniem strony nadal trwają. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby znalazł się tutaj katalog wszystkich najpotrzebniejszych informacji.

Nieprawidłowości dotyczące działania strony prosimy zgłaszać pod adres: promocja@brzeziny-gmina.pl .

Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Informujemy ponadto, iż wcześniejsza wersja strony Gminy Brzeziny jest dalej dostępna poprzez zakładkę Archiwalna wersja strony 2003-2019 znajdującą się w banerze na dole strony.